مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

Znamy wyniki ankiety, przeprowadzonej 21 listopada 2012 r.

Chcieliśmy dowiedzieć się, jak działa komunikacja w KNPF

Łącznie blisko 58 % ankietowanych, po raz pierwszy informacje nt. wydarzeń Koła, odnajduje na naszym profilu Facebook oraz w swojej skrzynce pocztowej.
Ponad 20% o wydarzeniach Koła dowiaduje się od znajomych.

Nieco ponad 84% ankietowanych potwierdza, że otrzymuje maile przypominające o spotkaniach Koła. Taki sam procent osób twierdzi, że zdecydowanie jest dobrze informowana o pracach KNPF UG.

Ponadto

Stronę internetową regularnie, raz na 1-3 dni,  odwiedza  ponad 42 % ankietowanych. Raz na tydzień- robi to prawie 16% , reszta – zależy od przypadku.

Na koniec prosiliśmy o sugestie. Napisaliście w nich m.in.:
„wszystko ok”
„Przepływ informacji bez zarzutu :)”
„jest dobrze”
Dziękujemy za tak miłe opinie:)

Ankieta ujawniła jednak, że są osoby, które nie do końca czują się wystarczająco informowane o pracy Koła. Postaramy się dotrzeć do Was jeszcze lepiej!

[important]Jeżeli chcesz być lepiej informowana/y o wydarzeniach Koła, a nie było Cię na spotkaniu 21.11.12r., prześlij maila na adres knpf@prawo.univ.gda.pl . Daj o sobie znać![/important]