Wyjście do WSA 13.11.2012 r.

W związku z wyrażoną przez Was chęcią wspólnego wyjścia do wojewódzkiego sądu administracyjnego w Gdańsku, chciałbym przypomnieć o najważniejszych kwestiach:

Miejsce: Aleja Zwycięstwa 16/17, Gdańsk, sala rozpraw nr 3.

Zbiórka: możemy wyjść razem i pojechać kolejką SKM z Gdańsk Przymorze- Uniwersytet na stację Gdańsk Politechnika. SKMka odjeżdża o godzinie 8.22.

Albo spotykamy się dopiero na miejscu.

Wokanda: (idziemy na 1 godzinę zegarową):

– O podatku dochodowym od osób fizycznych – 9:00

– O określeniu wysokości zobowiązania podatkowego w zryczałtowanym podatku dochodowym od osób fizycznych od dochodów nie znajdujących pokrycia w ujawnionych źródłach przychodu. – 9:25

Wszyscy zainteresowani otrzymali maile z dodatkowymi informacjami, dlatego proszę o sprawdzenie skrzynek mailowych i pozostanie w kontakcie. W razie pytań – oczywiście piszcie.

1 ping

1. Wtorkowe wyjście do WSA. » Koło Naukowe Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji UG

[…] powiązane: KNPF odwiedza WSA – 13.11.2012r. Wyjście do WSA 13.11.2012 r. – […]

Komentarze zostały wyłączone.