Thomson Reuters

27 kwietnia 2016 roku odbyło się kolejne spotkanie Koła. Tym razem gościliśmy przedstawiciela korporacji Thomson Reuters. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się kilku istotnych informacji dotyczących przedmiotu działalności Thomson Reuters. Studenci mieli możliwość obejrzenia wzoru kontraktu używanego przez tę korporację w transakcjach z klientami.

Naszą uwagę skupiły informacje dotyczące procesu rekrutacji w firmie. Osoby, które chciałyby kształcić się w przedmiotowej korporacji pod okiem specjalistów, powinny biegle władać językiem angielskim. w mowie i piśmie.

Zostaliśmy również zaproszeni do zgłaszania kandydatur na stanowiska praktykantów i stażystów. Wszystkie osoby chętne zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Na pewno się nie zawiedziecie. :)