Metodyka pracy doradcy podatkowego

5 kwietnia 2016 roku odbyło się spotkanie z dr Łukaszem Karczyńskim, adiunktem w Katedrze Prawa Finansowego WPiA UG. Pan doktor na co dzień jest także doradcą podatkowym, dlatego też podzielił się z nami tuzinem cennych informacji dotyczących wykonywania powyższego zawodu. Wykład cieszył się dużym uznaniem wśród studentów, a sala została bardzo szybko wypełniona. Odwiedziły nas osoby, które w szczególności chciałyby w przyszłości spróbować swoich sił w dziedzinie doradztwa podatkowego.

Pan doktor opowiedział o procesie zdobywania kwalifikacji do wykonywania zawodu doradcy podatkowego. Dowiedzieliśmy się jak wygląda egzamin, z jakich części się składa i jak obszerny materiał należy opanować. Dodatkowo, dr Karczyński opowiedział z jakimi sprawami na co dzień może zmagać się doradca podatkowy.

Pod koniec spotkania Pan doktor z chęcią odpowiadał na pytania studentów i rozwiewał wszelkie wątpliwości.