EYe on Tax !

10 października ruszyła kolejna edycja konkursu „EYe on Tax”!

EYe on Tax to konkurs dla miłośników podatków. Jeśli chcesz znaleźć dodatkową motywację do nauki prawa finansowego, w tym podatkowego, czy też łączysz swoją przyszłość z tą właśnie dziedziną, weź udział w konkursie.

Konkurs skierowany jest głównie do studentów od III do V roku kierunków prawniczych i ekonomicznych.

W zeszłym roku wystartowały trzy ekipy z naszego wydziału, pierwsze dwie (składające się wyłącznie ze studentów III roku) awansowały do drugiego etapu, natomiast trzecia zdobyła III lokatę w Polsce!

Zgłoś 3- lub 4-osobowy zespół wypełniając formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie organizatora –  firmy Ernst&Young

Na zgłoszenia macie czas do 19 listopada 2012 roku, z tym że odpowiedzi należy przesłać do 22 listopada, stąd radzę aplikować już teraz. Dzięki temu, pytania otrzymacie wcześniej, mając ponad miesiąc na rozwiązanie. Powodzenia !

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ