مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید تور آهنگ محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

II Spotkanie Koła !

W środę 5 listopada odbyło się drugie w tym roku akademickim spotkanie Koła Naukowego Prawa Finansowego. Spotkanie rozpoczęło się od omówienia szczegółów wyjazdu integracyjnego, który odbędzie się w dniach 21- 22 listopada. Wyjazd obejmować będzie wizytę w Ministerstwie Finansów połączoną z warsztatami przeprowadzonymi przez pracowników ministerstwa jak również swobodne zwiedzanie stolicy.

Wyjazd o 04:44 z dworca Głównego w Gdańsku!

 

Kolejną część otworzył Maciej Dokurno ze swoją prezentacją pt. ” Piramidy finanfowe- zagadnienia ogólne” .
Oprócz struktur i pojęcia piramid,  prelekcja przybliżała losy Charlesa Ponziego- pioniera w dziedzinie piramid finansowych, jak również Bernarda Madoffa, najgłośniejszego oszusta ostatnich lat. Nie zabrakło także informacji dotyczących instytucji, które gwarantują bezpieczeństwo inwestowanych przez nas pieniędzy.

Po prezentacji oklaski zdawały się nie mieć końca, przerwał je jednak Aleksander Olszewski, dziękując wszystkim za przybycie oraz zapraszając na kolejne spotkanie, które odbędzie się już 19 listopada!

 

 

صندلی اداری آگهی رایگان آموزش وردپرس