Konferencja Naukowa „VAT bez WAD? 10-lecie obowiązywania Ustawy o podatku od towarów i usług”.

Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych na Konferencję Naukową „VAT bez WAD? 10-lecie obowiązywania Ustawy o podatku od towarów i usług”. Odbędzie się ona 23-24 maja na Wydziale Prawa i Administracji UMK. Będzie ona okazją do podsumowania funkcjonowania obecnej ustawy VATowskiej zarówno przez ekspertów zajmujących się prawem podatkowym, jak i studentów.
Konferencja odbywa się pod patronatem merytorycznym prof. dr hab. Bogumiła Brzezińskiego. Zainteresowanych wygłoszeniem referatu zachęcamy do przesłania abstraktu o długości nieprzekraczającej 3000 znaków na adres : vatbezwad.konferencja@gmail.com do dnia 24 kwietnia.

Rejestracja uczestników biernych na konferencję będzie trwać do 21 maja poprzez wysłanie e-maila na adres vatbezwad.konferencja@gmail.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, uczelni, kierunku i roku studiów).

Pragniemy także poinformować, że podczas Konferencji nastąpi rozstrzygnięcie III edycji Konkursu na glosę do orzeczenia

w sprawie podatkowej organizowanego przez nasze Koło.