مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

Konferencja Naukowa „VAT bez WAD? 10-lecie obowiązywania Ustawy o podatku od towarów i usług”.

Studenckie Koło Naukowe Prawa Podatkowego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych na Konferencję Naukową „VAT bez WAD? 10-lecie obowiązywania Ustawy o podatku od towarów i usług”. Odbędzie się ona 23-24 maja na Wydziale Prawa i Administracji UMK. Będzie ona okazją do podsumowania funkcjonowania obecnej ustawy VATowskiej zarówno przez ekspertów zajmujących się prawem podatkowym, jak i studentów.
Konferencja odbywa się pod patronatem merytorycznym prof. dr hab. Bogumiła Brzezińskiego. Zainteresowanych wygłoszeniem referatu zachęcamy do przesłania abstraktu o długości nieprzekraczającej 3000 znaków na adres : vatbezwad.konferencja@gmail.com do dnia 24 kwietnia.

Rejestracja uczestników biernych na konferencję będzie trwać do 21 maja poprzez wysłanie e-maila na adres vatbezwad.konferencja@gmail.com (prosimy o podanie imienia, nazwiska, uczelni, kierunku i roku studiów).

Pragniemy także poinformować, że podczas Konferencji nastąpi rozstrzygnięcie III edycji Konkursu na glosę do orzeczenia

w sprawie podatkowej organizowanego przez nasze Koło.