II Akademia Podatkowa

Już w najbliższy czwartek odbędzie się II Akademia Podatkowa. Zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a ciekawe tematy wykładów i warsztatów przyciągnęły sporo studentów. Celem Akademii jest przybliżenie studentom zawiłości prawa podatkowego w ciekawy sposób, między innymi poprzez warsztaty z praktykami – doradcami podatkowymi czy sędziami sądów administracyjnych.

Zachęcamy do udziału w II Akademii Podatkowej 10 kwietnia w godzinach 9:20-14:00 w sali 4021!

[important] Dokładny harmonogram Akademii wraz ze szczegółowymi tematami wykładów już niedługo! [/important]