«

»

Relacja ze spotkania Koła 6 marca 2014 r.

Było to jedno z najkrótszych spotkań w historii Koła Naukowego. Nie ma się jednak czemu dziwić – całe Koło zwróciło zwój wzrok na kwestię organizacji konferencji naukowej, a jej sukces jest priorytetem. W części organizacyjnej ustaliliśmy, jacy członkowie Koła wejdą w skład sztabu konferencji, który zostanie powołany już w poniedziałek. Zapraszamy wszystkich członków KNPF do udziału w obu dniach konferencji. Zaczyna się w czwartek o godzinie 11:00 i potrwa do piątku. Dokładny opis wydarzenia dostępny jest w zakładce „Konferencja”.

Tymczasem w części merytorycznej Adrianna Byczkowiak wystąpiła z prezentacją „Rachunkowość Podatkowa” (do pobrania TU). Adrianna oprócz prawa studiuje też finanse i rachunkowość, chciała więc podzielić się z członkami Koła swoim doświadczeniem i porównała prawo bilansowe z prawem podatkowym. Podkreślała jak doniosłą rolę pełni prawo podatkowe w rachunkowości, a także niekorzystny wpływ częstych zmian w nim dokonywanych na rachunkowość. Być może prezentacja zachęci niektórych do rozważenia drugiego kierunku studiów ;).

Po prezentacji (i zasłużonych brawach) członkowie KNPF rozeszli się do domów, by kontynuować pracę nad konferencją. Poniżej kilka zdjęć ze spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[notice]Następne spotkanie Koła dopiero za miesiąc – 10 kwietnia 2014 r. Ale już 13 marca konferencja naukowa! Zapraszamy! [/notice]