مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

Relacja ze spotkania Koła 6 marca 2014 r.

Było to jedno z najkrótszych spotkań w historii Koła Naukowego. Nie ma się jednak czemu dziwić – całe Koło zwróciło zwój wzrok na kwestię organizacji konferencji naukowej, a jej sukces jest priorytetem. W części organizacyjnej ustaliliśmy, jacy członkowie Koła wejdą w skład sztabu konferencji, który zostanie powołany już w poniedziałek. Zapraszamy wszystkich członków KNPF do udziału w obu dniach konferencji. Zaczyna się w czwartek o godzinie 11:00 i potrwa do piątku. Dokładny opis wydarzenia dostępny jest w zakładce „Konferencja”.

Tymczasem w części merytorycznej Adrianna Byczkowiak wystąpiła z prezentacją „Rachunkowość Podatkowa” (do pobrania TU). Adrianna oprócz prawa studiuje też finanse i rachunkowość, chciała więc podzielić się z członkami Koła swoim doświadczeniem i porównała prawo bilansowe z prawem podatkowym. Podkreślała jak doniosłą rolę pełni prawo podatkowe w rachunkowości, a także niekorzystny wpływ częstych zmian w nim dokonywanych na rachunkowość. Być może prezentacja zachęci niektórych do rozważenia drugiego kierunku studiów ;).

Po prezentacji (i zasłużonych brawach) członkowie KNPF rozeszli się do domów, by kontynuować pracę nad konferencją. Poniżej kilka zdjęć ze spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[notice]Następne spotkanie Koła dopiero za miesiąc – 10 kwietnia 2014 r. Ale już 13 marca konferencja naukowa! Zapraszamy! [/notice]