Aktualizacja terminów Konferencji

Przygotowania do Konferencji idą pełną parą. Koło otrzymało już kilkanaście abstraktów, zarówno od pracowników naukowych jak i studentów z różnych uniwersytetów w kraju.

W związku z dużym zainteresowaniem zdecydowaliśmy o przedłużeniu niektórych terminów. Zaktualizowany (i ostateczny!) terminarz publikujemy poniżej w tabeli. Prosimy o zapoznanie się z nią.

Najważniejszą informacją jest przedłużenie czasu wysyłania abstraktów aż o 2 tygodnie – do 24 lutego! Osoby, które dopiero niedawno dowiedziały się o Konferencji nadal więc mają szansę na przygotowanie wystąpienia i udział w niej. Informacji o przyjęci abstraktów udzielimy 28 lutego.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Konferencji!

[important]Na abstrakty czekamy do 24 lutego!

28 lutego na stronie Koła, a także stronie Konferencji na Facebooku poinformujemy o przyjęciu abstraktów[/important]