Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Umowy cywilnoprawne w prawie podatkowym”

Mamy zaszczyt poinformować, że Koło Naukowe Prawa Finansowego, które działa przy Katedrze Prawa Finansowego Uniwersytetu Gdańskiego, organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Umowy cywilnoprawne w prawie podatkowym”, która odbędzie się w dniach 13-14 marca 2014 roku (czwartek, piątek) w Gdańsku.

TERMINARZ KONFERENCJI:

Abstrakty (maksymalnie jedna strona A4, czcionka Times New Roman,
12 pkt) oraz wypełnione formularze zgłoszeniowe (dostępne tutaj) należy przesyłać w formacie PDF do 10 lutego 2014 r. pocztą elektroniczną na adres knpf@prawo.ug.edu.pl. Wystąpienia studentów i doktorantów nie powinny przekroczyć 15 minut.

Prezentacje multimedialne do wystąpień należy przesłać na adres koła do 5 marca 2014 r.

[important]Wszelkie informacje będą umieszczane na stronie koła oraz na stronie na facebooku[/important]