مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

Pojedź do Brazylii z KPMG!

 

 

KPMG International Case Competition to szansa dla Ciebie i trzech pozostałych członków Twojej drużyny na zmierzenie się z prawdziwymi biznesowymi wyzwaniami.

 

 

 

Jeśli Twoja drużyna będzie najlepsza w rozwiązywaniu biznesowych case’ów i zwycięży finał krajowy, droga do São Paulo będzie stała przed Wami otworem. KPMG zabierze Was na Finały Światowe do Brazylii, gdzie będziecie rywalizować w biznesowym starciu z najlepszymi drużynami z całego świata!

Jak to działa?
KICC to biznesowy konkurs bazujący na prawdziwych biznesowych wyzwaniach, z jakimi na co dzień mają do czynienia doradcy biznesowi w KPMG. Zarówno na etapie krajowym, jak i międzynarodowym uczestnicy mierzą się z biznesowymi case’ami i w drużynach opracowują najlepsze ich zdaniem rozwiązania dla postawionych problemów. Drużynowe prezentacje są oceniane przez panel złożony z ekspertów KPMG.

Kto może wziąć udział?
W konkursie mogą wziąć udział studenci studiów I i II stopnia oraz studenci 5-letnich studiów jednolitych. Nie ma znaczenia kierunek studiów. Liczy się natomiast zainteresowanie biznesem, analityczne talenty i umiejętność prezentowania rozwiązań. Staw czoła wyzwaniu, wypracuj ze swoją drużyną najlepsze rozwiązanie biznesowe i pokaż całemu światu, na co Was stać!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: kpmg.com/pl/KICC

KICC ułatwi Ci rozwijanie własnych mocnych stron i pomoże Ci obrać kurs na międzynarodową karierę!
Weź udział i przekonaj się, jak daleko możesz zajść i jak wiele możesz osiągnąć!

Rejestracja w Polsce: 2-20 grudnia 2013
Finały Światowe: 1-4 kwietnia 2014
kpmg.com/pl/kicc

Kontakt:
Iza Zbonikowska

+48 (22) 528 10 05
izbonikowska@kpmg.pl

Anna Jasińska

+48 (22) 528 11 19

annajasinska@kpmg.pl