Relacja z Targów Kół Naukowych WPiA UG

Z inicjatywy Rady Kół Naukowych WPiA UG, 28 października br. na naszym wydziale odbyły się Targi Kół Naukowych. Pomimo krótkiego czasu na przygotowania, przybyły liczne organizacje studenckie, by zaprezentować się nieprzebranym rzeszom studentów, jak co dzień odwiedzających uczelnię.

W rzeczywistości tłumów nie było, jednak na nudę nie narzekaliśmy. Stoisko Koła Naukowego Prawa Finansowego nastawione było na pozyskanie nowych członków i poinformowanie jak największej liczby osób o kolejnym spotkaniu Koła. By podkreślić nastawienie organizacji na rozwój naukowy, zaprezentowaliśmy kilka numerów Zeszytów Studenckich z poprzednich lat. Rolę kiełbasy wyborczej odgrywały cukierki Zozole oraz guma Mamba, konsumowane w równych ilościach przez gości i promotorów.

Za sukces uznać można uzyskanie przez KNPF jednej oficjalnej deklaracji członkostwa oraz ustnych zapewnień trzech innych osób o osobistym stawiennictwie na następnym spotkaniu Koła. Jak widać, rozwijamy się nieustannie i wykorzystujemy każdą okazję, by było o nas głośno.
[important]Za bezpośrednie zaangażowanie w organizację stoiska chciałbym wyróżnić:

Patrycję Szarmach, Darię Sominkę, Kingę Ber i Jakuba Ławeckiego – którzy reprezentowali Koło na targach (w charakterze promotorów),

Monikę Frąckowiak – która dostarczyła sztalugę,

Asię Aleksandrowicz – która wspierała nas duchowo i zastępowała w czasie przerwy na kanapkę ; )

Wszystkim Wam serdeczne WIELKIE DZIĘKI (i członkostwo dla tych, którzy go dotychczas nie mieli)!!![/important]