مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

Relacja ze spotkania Koła – 24.10.2013 r.

24 października br. w sali 1033 odbyło się pierwsze merytoryczne spotkanie Koła w nowym roku akademickim. Studencka brać zrzeszona lub pretendująca do zrzeszenia w KNPFie miała okazję wysłuchać bardzo ciekawej prelekcji Daniela Ozona pt. „Względy techniczne w podatku od nieruchomości”. Wystąpienie zostało nagrodzone gromkimi brawami, czemu trudno się dziwić – było zarówno świetne merytorycznie, jak i ciekawe.

Drugą część spotkania poświęciliśmy sprawom organizacyjnym. Członkowie Koła, po chwili wahania, podzielili się na grupy robocze – największą popularnością cieszyła się organizacja konferencji naukowej oraz Akademii Podatkowej. Udało się również znaleźć osoby chętne do reprezentowania Koła w czasie Targów Kół (odbywających się 28.10) w charakterze
promotorów. Sporym zainteresowaniem cieszyła się grupa, której członkowie zamierzają skupić działalność na pracy naukowej – pisząc artykuły lub przygotowując wystąpienia.

 

Ostatnie chwile spotkania poświęciliśmy planowaniu wyjazdu integracyjnego na początku grudnia. Gdzie udadzą się członkowie Koła? Toruń(!), Hel, Grudziądz? – decyzja jeszcze nie zapadła.

Emocje i tempo spotkania były tak duże, że udało się wykonać tylko dwie fotografie. Więcej i w lepszej jakości juz 7 listopada!

[important]Następne spotkanie Koła już 7 listopada o godzinie 17:15![/important]