«

»

Relacja ze spotkania Koła – 24.10.2013 r.

24 października br. w sali 1033 odbyło się pierwsze merytoryczne spotkanie Koła w nowym roku akademickim. Studencka brać zrzeszona lub pretendująca do zrzeszenia w KNPFie miała okazję wysłuchać bardzo ciekawej prelekcji Daniela Ozona pt. „Względy techniczne w podatku od nieruchomości”. Wystąpienie zostało nagrodzone gromkimi brawami, czemu trudno się dziwić – było zarówno świetne merytorycznie, jak i ciekawe.

Drugą część spotkania poświęciliśmy sprawom organizacyjnym. Członkowie Koła, po chwili wahania, podzielili się na grupy robocze – największą popularnością cieszyła się organizacja konferencji naukowej oraz Akademii Podatkowej. Udało się również znaleźć osoby chętne do reprezentowania Koła w czasie Targów Kół (odbywających się 28.10) w charakterze
promotorów. Sporym zainteresowaniem cieszyła się grupa, której członkowie zamierzają skupić działalność na pracy naukowej – pisząc artykuły lub przygotowując wystąpienia.

 

Ostatnie chwile spotkania poświęciliśmy planowaniu wyjazdu integracyjnego na początku grudnia. Gdzie udadzą się członkowie Koła? Toruń(!), Hel, Grudziądz? – decyzja jeszcze nie zapadła.

Emocje i tempo spotkania były tak duże, że udało się wykonać tylko dwie fotografie. Więcej i w lepszej jakości juz 7 listopada!

[important]Następne spotkanie Koła już 7 listopada o godzinie 17:15![/important]