مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

XIV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej

Oto, co czeka nas w pierwszych tygodniach roku akademickiego 2013-2014: „W dniach 11-12 października br. w Warszawie, w siedzibie Naczelnego Sądu Administracyjnego odbędzie się XIV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej organizowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland.

Tegoroczne rozważania konferencyjne skupią się wokół zagadnienia nadużyć w prawie podatkowym. Jest to temat o doniosłym i aktualnym charakterze, będącym przedmiotem zainteresowania zarówno praktyków, jak i pracowników naukowych oraz autorów projektów aktów normatywnych.

O aktualności poruszanych zagadnień świadczy znamienite grono prelegentów, którzy zgodzili się wziąć udział w XIV Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami, jak również z programem samej Konferencji na stronie internetowej wydarzenia www.elsa.org.pl/okp.

W związku z trwającymi pracami nad programem Konferencji szczegółowa agenda pojawi się w przeciągu najbliższych dni”

Chętnych z gdańskiego KNPF prosimy o kontakt mailowy:  knpf@prawo.univ.gda.pl