مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

Spotkanie koła 04.04.2013r

Zaraz po II etapie konkursu spotkaliśmy się o stałej porze na spotkaniu koła. Mieliśmy przyjemność gościć prof. dr hab. Wojciecha Zalewskiego prof. UG, który opowiedział nam o „Zbiegu przepisów w Kodeksie karnym skarbowym„. Pan Dziekan zaskoczył nas niesamowitym humorem, co spowodowało, że spotkanie było nie tylko bardzo ciekawe, ale przeprowadzone w miłej atmosferze.

Później przeprowadziliśmy ostatnie przygotowania na Akademię Podatkową, którą organizujemy już w ten czwartek!! Serdecznie Was wszystkich na nią zapraszamy! 🙂 Plakaty i informacje można znaleźć na wydziale, na facebooku oraz tutaj na stronie. Mamy nadzieję, że proponowane przez nasz warsztaty oraz wykłady was zainteresowały i weźmiecie w organizowanym przez nas wydarzeniu aktywny udział!!! 🙂 Do zobaczenia!