Akademia Podatkowa 11.04.2013 r.

Zachęcamy do zapoznania się z plakatem Akademii Podatkowej – wydarzenia organizowanego przez Koło Naukowe Prawa Finansowego UG 11.04.2013 r. na Wydziale Prawa i Administracji. Akademia ma na celu przybliżyć studentom meandry prawa podatkowego w treściwy i ciekawy sposób, poprzez m.in wypełnianie deklaracji podatkowej PIT 37, rozwiązywanie kazusów wziętych prosto z praktyki sędziego sądu administracyjnego, doradcy podatkowego, radcy prawnego, czy urzędów skarbowych. Będziemy mieć okazję poznać spojrzenie praktyków z różnych, często antagonistycznych stron na jedną dziedzinę prawa – na prawo podatkowe. Nie trzeba chyba długo przekonywać, jak ważką w ostatnich latach. Ale to nie koniec atrakcji. Uczestnicy Akademii Podatkowej wysłuchają również wykładów z pogranicza prawa podatkowego i prawa karnego skarbowego, a także prawa spółek. Dowiemy się również, jak można uniknąć podwójnego opodatkowania, czy zoptymalizować naszą działalność gospodarczą.

W trakcie Akademii Podatkowej planujemy nagrodzić najlepszych uczestników nagrodami książkowymi.

Zapraszamy serdecznie na trzy panele zajęć w godzinach od 10.00 do 15.00 w najbliższy czwartek w salach multimedialnych, o numerach widocznych na zdjęciu po lewej, a także na plakatach na terenie WPiA.

[notice]Radzimy pojawiać się punktualnie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona! 🙂[/notice]