مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

Akademia Podatkowa 11.04.2013 r.

Zachęcamy do zapoznania się z plakatem Akademii Podatkowej – wydarzenia organizowanego przez Koło Naukowe Prawa Finansowego UG 11.04.2013 r. na Wydziale Prawa i Administracji. Akademia ma na celu przybliżyć studentom meandry prawa podatkowego w treściwy i ciekawy sposób, poprzez m.in wypełnianie deklaracji podatkowej PIT 37, rozwiązywanie kazusów wziętych prosto z praktyki sędziego sądu administracyjnego, doradcy podatkowego, radcy prawnego, czy urzędów skarbowych. Będziemy mieć okazję poznać spojrzenie praktyków z różnych, często antagonistycznych stron na jedną dziedzinę prawa – na prawo podatkowe. Nie trzeba chyba długo przekonywać, jak ważką w ostatnich latach. Ale to nie koniec atrakcji. Uczestnicy Akademii Podatkowej wysłuchają również wykładów z pogranicza prawa podatkowego i prawa karnego skarbowego, a także prawa spółek. Dowiemy się również, jak można uniknąć podwójnego opodatkowania, czy zoptymalizować naszą działalność gospodarczą.

 

W trakcie Akademii Podatkowej planujemy nagrodzić najlepszych uczestników nagrodami książkowymi.

 

Zapraszamy serdecznie na trzy panele zajęć w godzinach od 10.00 do 15.00 w najbliższy czwartek w salach multimedialnych, o numerach widocznych na zdjęciu po lewej, a także na plakatach na terenie WPiA.

[notice]Radzimy pojawiać się punktualnie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona! 🙂[/notice]