I Ogólnopolski Zjazd Kół Prawa Podatkowego i Finansowego

W dniach 15-16 marca pojechaliśmy do Warszawy na I Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Prawa Podatkowego i Finansowego organizowany przez Uniwersytet Warszawski. Dotyczył on trendów w podatkach dochodowych. Nasz Uniwersytet reprezentowało aż 12 osób z KNPF: Kacper Kanka, Marek Sołtys, Witold Basałaj, Marta Chmura, Daniel Piankowski, Mateusz Kisiel, Olga Orłowska,Patrycja Brechelke, Łukasz German, Sylwia Burdach, Mikołaj Borowski i Maciej Fiedorczuk. Podczas Zjazdu odbyło się wiele ciekawych wykładów prowadzonych przez wybitnych specjalistów z tematyki prawa podatkowego, jak i warsztatów praktycznych. W drugim dniu konferencji Daniel Piankowski wygłosił referat naukowy pt. „Cesja umowy leasingu w podatku dochodowym od osób prawnych”. Wystąpienie Daniela było na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, co dodatkowo nas cieszy i sprawia, że jesteśmy z niego dumni!

Ciągle gorąco zachęcamy Was do pisania artykułów naukowych, może ktoś z Was też chciałby wziąć czynny udział w jednej z proponowanych przez nas konferencji? 🙂