مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید تور آهنگ محسن چاوشی مسیح و آرش پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

Nowy semestr rozpoczęliśmy od Walnego Zgromadzenia Członków Koła.

Na spotkaniu prelekcję nt. „Certyfikatów rezydencji podatkowej” wygłosił Konrad Krakowiak.

Podatek u źródła, rezydencja podatkowa, certyfikaty- o tym wszystkim mówił Konrad w swojej ciekawej  prezentacji.

 

 

 

W międzyczasie przeprowadzona została anonimowa ankieta. Członkowie Koła mieli okazję wyrazić swoje zdanie o realizowanych projektach, pracy zarządu, wskazać czym w naszej organizacji chcieliby się zająć.

W ostatnim pytaniu pytaliśmy o konferencje. Podtrzymujemy – proszę zgłaszajcie swoją chęć wyjazdu- już na konkretne konferencje- poprzez maila. Czym szybciej, tym większa szansa na dofinansowanie wyjazdu.

Ważnym punktem ankiety było pytanie o dobrowolne składki członkowskie. Pomysł spotkał się z aprobatą zgromadzonych, dlatego przyjęliśmy:
– dobrowolne składki wynoszące 20 zł/ semestr.
Zgromadzone fundusze będą przeznaczane na statutową działalność ( wyjazdy na konferencje, warsztaty, druk plakatów, integracje). Co oczywiste, zarząd będzie rozliczał się z wydatkowania tych środków, tak jak jest to czynione z każdymi innymi funduszami.

Korzystając z okazji przedyskutowania bieżących zadań z Członkami Koła, podzieliliśmy się na grupy i mimo późnej pory- debatowaliśmy nad projektami.

[important]Pamiętajcie o ustaleniach i terminach.[/important]

صندلی اداری آگهی رایگان آموزش وردپرس