مبل راحتی صندلی مدیریتی صندلی اداری میز اداری وبلاگدهی گن لاغری بازی اندروید تبلیغات کلیکی آموزش زبان انگلیسی پاراگلایدر مارکت اندروید خرید بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید آهنگ جدید آهنگ پروتز سینه پروتز باسن پروتز لب میز تلویزیون

«

»

Nowy semestr rozpoczęliśmy od Walnego Zgromadzenia Członków Koła.

Na spotkaniu prelekcję nt. „Certyfikatów rezydencji podatkowej” wygłosił Konrad Krakowiak.

Podatek u źródła, rezydencja podatkowa, certyfikaty- o tym wszystkim mówił Konrad w swojej ciekawej  prezentacji.

 

 

 

W międzyczasie przeprowadzona została anonimowa ankieta. Członkowie Koła mieli okazję wyrazić swoje zdanie o realizowanych projektach, pracy zarządu, wskazać czym w naszej organizacji chcieliby się zająć.

W ostatnim pytaniu pytaliśmy o konferencje. Podtrzymujemy – proszę zgłaszajcie swoją chęć wyjazdu- już na konkretne konferencje- poprzez maila. Czym szybciej, tym większa szansa na dofinansowanie wyjazdu.

Ważnym punktem ankiety było pytanie o dobrowolne składki członkowskie. Pomysł spotkał się z aprobatą zgromadzonych, dlatego przyjęliśmy:
– dobrowolne składki wynoszące 20 zł/ semestr.
Zgromadzone fundusze będą przeznaczane na statutową działalność ( wyjazdy na konferencje, warsztaty, druk plakatów, integracje). Co oczywiste, zarząd będzie rozliczał się z wydatkowania tych środków, tak jak jest to czynione z każdymi innymi funduszami.

Korzystając z okazji przedyskutowania bieżących zadań z Członkami Koła, podzieliliśmy się na grupy i mimo późnej pory- debatowaliśmy nad projektami.

[important]Pamiętajcie o ustaleniach i terminach.[/important]