Zeszyty Naukowe

W tym roku akademickim zamierzamy wydać nasze własne zeszyty naukowe. Zapraszamy wszystkich członków koła, sympatyków oraz studentów do publikacji artykułów naukowych na temat szeroko pojętego prawa finansowego.

[important]WYMOGI FORMALNE:[/important]
– 8 -18 stron
– odstęp między wierszami (interlinia) – 1,5
– czcionka Times New Roman
– rozmiar czcionki 12 pkt
Zasady umieszczania przypisów, znajdziecie tutaj
Przykładowy artykuł naukowy

TERMINY:
9 lutego – zgłoszenie tematu artykułu
26 lutego – oddanie całości artykułu
Możliwe jest indywidualne ustalenie terminów  – całość akcji chcemy zamknąć przed 30 marca 2013 br.
Zeszyty zostaną wydane w formie papierowej lub elektronicznej.

W razie pytań (merytorycznych dotyczących materii naukowej waszego artykułu) lub chęci indywidualnego ustalenia terminu piszcie na naszego maila lub bezpośrednio do Daniela Piankowskiego.