I Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Prawa Podatkowego i Finansowego

Koło Naukowe Prawa Podatkowego WPiA  Uniwersytetu Warszawskiego organizuje w dniach 15-16 marca  I Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Prawa Podatkowego i Finansowego, którego tematem przewodnim będą podatkowe aspekty przekształceń spółek. Dzień pierwszy konferencji ma być poświęcony panelom eksperckim  związanych z tematem przewodnim konferencji oraz debacie dotyczącej problemu negatywnych skutków działalności administracji skarbowej. Dzień drugi, będzie składał  z warsztatów prowadzonych przez praktyków oraz z referatów uczestników Zjazdu. Pełny program konferencji zostanie ogłoszony 6 marca.

Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Prawa Podatkowego i Finansowego daje możliwość wygłoszenia studentom swoich referatów, które zostaną opublikowane w materiałach pokonferencyjnych. Temat referatu wraz z abstraktem należy przesyłać mailowo w nieprzekraczalnym terminie do 15 lutego na adres: konferencja.prawo.podatkowe@gmail.com , a całość pracy, gdy zostanie pozytywnie zakwalifikowana do 5 marca.

Szczegóły konferencji na stronie internetowej